Senidah
Capuccino classic

Classic 2in1

Совршениот баланс на кафе и млеко во големо пакување носи полн филџан кремливо кафе чиј вкус веднаш го засакувате.

Classic 3in1

Пијалак што ги отстранува сите бариери до целосното уживање. Големата доза кафе, шеќер и млеко дава полн кафено-млечен вкус кој веднаш го препознаваат заљубениците во слаткиот живот.

Прашај ја Сенида

Прашај ја Сенида

Постави ѝ прашање на твојата омилена ѕвезда за сè што те интересира. Одговорите на Сенида на најинтересните прашања можеш да ги најдеш секој месец на @instagrandkafa.

Пробај го новиот возбудлив вкус!

Cappuccino Irish Cream, создаден за одлучните кои и кога уживаат тоа го прават со став! Затоа биди меѓу првите кои ќе ја откријат кремливата тајна на ова капучино.

Barcaffe 2 u 1
Senidah

Преземи ги стикерите на Сенидах

Кажи го тоа со Сенида! Откриј ја колекцијата стикери и додади нова, забавна димензија во секој разговор. Преземи ги на твојот мобилен телефон!

Откриј ја колекцијата стикери и додади нова, забавна димензија во секој разговор.

Преземи

ТОЛКУ ВКУСНО. ТОЛКУ КРЕМЛИВО. СОВРШЕНО ЗА ПОПЛАДНЕВНО УЖИВАЊЕ.

Cappuccino Classic

Задоволство скриено во пијалакот со богата пена и пријатни благи ароми на вистинско кафе.

Cappuccino Vanilla

Природната арома на нежна ванила е тука да ти го разубави денот.

Cappuccino Choco

Во кремливиот пијалак те очекува богат вкус на кафе и чоколада.

Чекирај го новиот хит на Сенидах и избери твој крај на спотот (Girl Power или Love Story)

Samo Uzivaj
Girl power
Love story
Samo uživaj - behind the scenes

За твојот кремлив момент.

Cappucino Classic

Капучино и чаша вода... Колку пати сте го кажале тоа кога ќе се најдете со пријателите на кафе? Благодарение на Cappucino Classic, сега можете да уживате во кремливиот, кафено-млечен вкус во вашиот дом. Викнете ги и пријателите.

Choco Orange

Кафето, чоколадата и портокалот претставуваат ароматична комбинација на мириси и вкусови на која никој не останува рамнодушен. Романтична и заводлива, ве повикува да се опуштите и да ги продолжите моментите на уживање.

2 in 1 Classic

Дали сте подготвени за двојно поголемо уживање? Токму тоа ви го носи кремливата комбинација од кафе и млеко со идеално избалансиран сооднос. 2 во 1 е уметност на уживање внимателно спакувана во кесичка за секоја пригода.

Freeze Classic

Секое лето е нова авантура во која постојано трагаме по места на кои можеме да се опуштиме и да уживаме. Со ледено добро и неодоливо вкусно Freeze Classic со коцка мраз, жештината на летото исчезнува и секој момент станува кремливо уживање.

3 in 1 Classic

Кога сакате да се препуштите на моментот и да уживате во полниот вкус, изберете ја совршената мешавина од вистинско кафе, шеќер и кремливо млеко, креирана по мерка на искрените хедонисти и заљубениците во слаткиот живот.

Slim & Fit

Паузата за кафе подразбира здивнување и уживање. Со Slim & Fit, кафе кое содржи додаток на Q10, L-карнитин и биотин кој придонесува за нормален метаболизам на микронутриентите, вашиот одмор станува кремливо задоволство во служба на вашата фит линија.

Cappucino Irish Cream

Оние одлучните, со став, дури и кога се во прашање моментите на уживање, секогаш избираат Irish Cream. Неодоливо кремливото капучино дополнето со арома на ликерот Irish Cream носи целосно нова димензија во пиењето кафе.

Cappucino Vanilla

Дали постои нешто понежно од кремливо капучино со вкус на ванила? Оваа комбинација на вкусови која маѓепсува, ќе ги направи бескрајно спокојни вашите моменти на уживање. Ќе посакате тие моменти да траат засекогаш.

Freeze Coconut

Замислете лето, плажа и ладовина под палма. Токму тоа е емоцијата што ви ја носи Freeze Coconut, ледено кафе збогатено со занесна арома на кокос. Уживајте во освежителните ноти на летото.

Choco Banana

Што има за десерт? Егзотична мешавина на кафе, чоколада и банана која ќе го задоволи префинетото непце на секој сладокусец. Доволно е само да ја прелиете со жешка вода и уживањето може да почне.

Cappucino Choco

Дали постои некој кој не сака да ужива во единствениот вкус на чоколада? А, ако на тоа се додаде и капучино, уживањето станува фантазија. Cappucino Choco е токму тоа, кремлива фантазија спакувана во една кесичка за ваше максимално уживање.

Close

Cappucino Classic

Капучино и чаша вода... Колку пати сте го кажале тоа кога ќе се најдете со пријателите на кафе? Благодарение на Cappucino Classic, сега можете да уживате во кремливиот, кафено-млечен вкус во вашиот дом. Викнете ги и пријателите.

Choco Orange

Кафето, чоколадата и портокалот претставуваат ароматична комбинација на мириси и вкусови на која никој не останува рамнодушен. Романтична и заводлива, ве повикува да се опуштите и да ги продолжите моментите на уживање.

2 in 1 Classic

Дали сте подготвени за двојно поголемо уживање? Токму тоа ви го носи кремливата комбинација од кафе и млеко со идеално избалансиран сооднос. 2 во 1 е уметност на уживање внимателно спакувана во кесичка за секоја пригода.

Freeze Classic

Секое лето е нова авантура во која постојано трагаме по места на кои можеме да се опуштиме и да уживаме. Со ледено добро и неодоливо вкусно Freeze Classic со коцка мраз, жештината на летото исчезнува и секој момент станува кремливо уживање.

3 in 1 Classic

Кога сакате да се препуштите на моментот и да уживате во полниот вкус, изберете ја совршената мешавина од вистинско кафе, шеќер и кремливо млеко, креирана по мерка на искрените хедонисти и заљубениците во слаткиот живот.

Slim & Fit

Паузата за кафе подразбира здивнување и уживање. Со Slim & Fit, кафе кое содржи додаток на Q10, L-карнитин и биотин кој придонесува за нормален метаболизам на микронутриентите, вашиот одмор станува кремливо задоволство во служба на вашата фит линија.

Cappucino Irish Cream

Оние одлучните, со став, дури и кога се во прашање моментите на уживање, секогаш избираат Irish Cream. Неодоливо кремливото капучино дополнето со арома на ликерот Irish Cream носи целосно нова димензија во пиењето кафе.

Cappucino Vanilla

Дали постои нешто понежно од кремливо капучино со вкус на ванила? Оваа комбинација на вкусови која маѓепсува, ќе ги направи бескрајно спокојни вашите моменти на уживање. Ќе посакате тие моменти да траат засекогаш.

Freeze Coconut

Замислете лето, плажа и ладовина под палма. Токму тоа е емоцијата што ви ја носи Freeze Coconut, ледено кафе збогатено со занесна арома на кокос. Уживајте во освежителните ноти на летото.

Choco Banana

Што има за десерт? Егзотична мешавина на кафе, чоколада и банана која ќе го задоволи префинетото непце на секој сладокусец. Доволно е само да ја прелиете со жешка вода и уживањето може да почне.

Cappucino Choco

Дали постои некој кој не сака да ужива во единствениот вкус на чоколада? А, ако на тоа се додаде и капучино, уживањето станува фантазија. Cappucino Choco е токму тоа, кремлива фантазија спакувана во една кесичка за ваше максимално уживање.

Cookie policy

За да може нашата страница правилно да функционира и да можеме постојано да ги унапредуваме нашите услуги, користиме колачиња: неопходни, аналитички и маркетиншки. Со кликање на „Приспособи ги поставките“ можете да ги поставите ограничувањата за нив. Повеќе информации побарајте во нашата Политика за колачиња.

ИЗБЕРЕТЕ КОЛАЧИЊА НА СТРАНИЦАТА

Овозможете или оневозможете веб-страницата да ги користи функционалните и/или рекламните колачиња што се опишани во продолжението:

Нагодувања Ги прифаќам сите Во ред!